• Zahájení školního roku

• Vážení rodiče,

1.září uvítáme slavnostně malé prvňáčky. Škola nevydala žádné rozhodnutí o počtu doprovázejících lidí, ale žádáme, abyste vstupovali do budovy jen s rouškou

Bez roušky nebudete bohužel vpuštěni.

Prosím respektujte tuto nařízení, přijďte s rouškou!

Děkujeme za pochopení.        ředitelka školy

• INFORMACE ŠKOLNÍ JÍDELNY

Vážení rodiče!

Žádáme Vás o kontrolu toho, zda má Vaše dítě přihlášený oběd na stránkách www.strava.cz

Ti, co mají nastavený způsob platby inkasem, bude stravné na měsíc září 2020 inkasováno z nastavených účtů, ale děti již nebudou automaticky plošně ke stravování přihlašovány.

Věnujte právě proto pozornost jednak přihlašování Vašeho dítěte, jednak aktuálnímu stavu konta. Přihlašování ke stravě bude pouze na Vás – rodičích.

Vzhledem ke zvýšeným hygienickým podmínkám se bude vařit pouze jeden druh oběda. Žáci dostanou na tác polévku, hlavní jídlo, příbor, salát, kompot…. Výdej nápojů bude obsluhovat pedagogický dohled v jídelně. Objednávací box v jídelně bude vypnutý a náhradní stravenky budou zajišťovat paní kuchařky při výdeji oběda.

Žák, který nebude mít stravu objednanou, oběd nedostane!

Dopolední svačiny se budou v současné době vydávat formou balíčku. Každá třída obdrží košík s balíčky a seznamem žáků. Pitný režim bude v balíčku zajištěn.