• Konzultační hodiny učitelů

        • Konzultační hodiny pedagogů

        • .....bez objednání možnost odpovědí, ujasnění, rozumné diskuse aj.

          Baarová Jana

          Úterý      12.15  -  13.00

          Beracková Tereza

          Pátek      13.30  -  14.00

          Braunová Alexandra

          Pondělí  10.00  -  10.30

          Čeganová Květa

          Úterý        8.00   -    8.45

          Finkeová Marcela

          Úterý        8.00   -    8.30

          Friedel Radovan

          Pondělí    8.00   -  10.00   

          Pátek     11.00   -  12.00

          Hariň Julius

          Čtvrtek    9.00   -     9.45

          Hulínská Hana

          Středa    10.00   -  10.45

          Chren Pavel

          Úterý      13.25   -  13.30

          Jelínek Jaromír

          Pondělí  14.00   -  14.30

          Kocourková Monika

          Úterý      11.00   -  11.30

          Komárková Alena

          Pondělí   12.30  -  13.00

          Středa       9.00   -  10.00

          Komorousová Iveta

          Pondělí   12.35  -  13.05

          Křesťanová Monika

          Pátek      10.00  -  11.00

          Křížová Lucie

          Úterý        8.45  -     9.45

          Kubalíková Lenka

          Čtvrtek     8.00  -     8.20

          Lešková Soňa

          Pátek      12.00  -  12.30

          Matějíčková Jaroslava

          Čtvrtek      8.00  -  12.00  (bez objednání)

          Čtvrtek    13.00  - 15.00

          Minářová Michaela

          Středa      11.40  - 12.10

          Pařízková Michaela

          Úterý       13.30  -  14.00

          Prais Josef

          Pátek          8.55  -    9.30

          Přenosilová Šárka

          Středa      11.40  -  12.10

          Pumrová Jaroslava

          Pondělí    12.00  - 12.30

          Skalová Alena

          Čtvrtek    10.20  -  10.45

          Stehlíková Lucie

          Úterý       12.30  -  13.00

          Stejskal Dominik

          Úterý       14.20  -  15.00

          Suchá Monika

          Pátek       15.00  -  15.45

          Suchý Lukáš

          Středa     11.00  -  12.00

          Sutton Kateřina

          Středa       8.00  -     8.45   

          Škoda Milan

          Středa     12.00  -  12.30 (po domluvě)

          Pátek       13.30  -  14.00

          Šollarová Alena

          Pondělí     7.55  -     8.25

          Veli Tahiri  Ardiana

          Pondělí   11.00  -  11.40

          Vargová Pavlína

          Pondělí   12.00  -  12.30

          Zeisková Kateřina

          Čtvrtek   13.00  -  14.00

          Žáková Jana

          Čtvrtek      8.00  -     8.45

          .