• Školní jídelna

•  Aktuální informace

Oznámení pro všechny strávníky, rodiče žáků ZŠ a zaměstnance ZŠ

Od  1.1.2024 dochází ke změně placení stravného.

Ruší se platba trvalým příkazem, kterou nahradí platba INKASEM.

Souhlas s inkasem je nutné nastavit nejpozději do 30. 11. 2023.

Pokyny pro zřízení inkasa:

--------------------------------------------

Ve své bance dáte svolení k inkasu ve prospěch účtu školní jídelny č. 10006-29531331/0100,

limit pro svolení  platby  2 000,- Kč.

V případě, že se stravují sourozenci (popř. rodič-žák, pokud mají společné konto), zadává se pouze jedno svolení k inkasu a limit pro svolení platby inkasem je nutné navýšit dle počtu stravovaných.

15. ledna 2024 Vám bude stržena jednorázová záloha ve výši  800,- Kč, která bude  promítnuta do vyúčtování po ukončení školního roku 2023/2024. Případný přeplatek/nedoplatek  se  vrátí/strhne  15. července 2024.

Z účtu se inkasuje zpětně, tj. stravné za měsíc leden se strhne 15. února, poté každý měsíc za měsíc předcházející.

Upozorňuji rodiče, že je nutné zaslat poslední platbu za stravné za prosinec do konce měsíce listopadu. Stav konta Vašeho dítěte naleznete na www.strava.cz, někteří obdrží  k  15. listopadu

lístky pro placení s QR kódem či složenky.

Případné dotazy a informace obdržíte na tel. č. ŠJ  - 733 677 261.

vedoucí ŠJ Alena Kocichová

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Aktuální jídelníček, přihlašování a odhlašování stravy ZDE

INFORMACE O ZVÝŠENÍ CENY OBĚDŮ A SVAČIN VE ŠKOLNÍ JÍDELNĚ OD 1.9.2023

Chceme i nadále dětem zajišťovat kvalitní suroviny na přípravu obědů a svačin, a proto je navýšení ceny nevyhnutelné.

Z důvodu růstu nákladů spojené s nákupem potravin a energií jsme nuceni přistoupit k navýšení cen stravného,  a to od 1. 9. 2023.

Zvýšení stravného je nezbytné také z důvodu dodržení výživových norem pro školní stravování dle vyhlášky MŠMT o školním stravování č. 107/2005 Sb.

NOVÉ CENY STRAVNÉHO DLE VĚKOVÝCH KATEGORIÍ PLATNÉ OD 1. 9. 2023

svačiny

žáci 7-10 let

žáci 11-14 let

žáci nad 15 let

zaměstnanci

cizí strávníci

senioři ZŠ

32,-

34,-

36,-

38,-

43,-

95,-

75,-

Platební údaje zůstávají beze změn.

Děkujeme za pochopení.

Alena Kocichová                                                     Mgr. Květa Čeganová

vedoucí školní jídelny                                                    ředitelka školy

OZNÁMENÍ O ZVÝŠENÍ CENY SVAČIN OD 1.9.2023

Z důvodu růstu nákladů spojené s nákupem potravin a energií dojde s účinností od 1.9.2023 k navýšení cen svačinek ze stávajících 23,- Kč na 32,- Kč.

Svačiny jsou poskytovány v rámci doplňkové činnosti ZŠ  a  navýšení ceny je nevyhnutelné.

Prosíme rodiče žáků, kteří mají v systému nastavené odebírání svačin a nechtěli by již svačiny odebírat, aby změnu nahlásili  vedoucí školní jídelny.

Cena svačin je pro žáky a učitele stanovena

na částku  32,- Kč.

Děkujeme za pochopení.

Alena Kocichová                                                   Mgr. Květa Čeganová

vedoucí školní jídelny                                                   ředitelka školy

OZNÁMENÍ O ZVÝŠENÍ CENY OBĚDŮ VE ŠKOLNÍ JÍDELNĚ OD 1.9.2023

Z důvodu růstu nákladů spojené s nákupem potravin a energií dojde s účinností  od 1. 9. 2023 k navýšení cen stravného.

Cena pro cizí strávníky je stanovena

na částku  95 Kč .

Platební údaje zůstávají beze změn.

Děkujeme za pochopení.

Alena Kocichová                                                                     Mgr. Květa Čeganová

vedoucí školní jídelny                                                                          ředitelka školy

Cena čipů pro strávníky se od 20.9.2022 zvyšuje na 121,- Kč.

Výdej svačin

od 09.40 do 10.00 hod.

Výdej obědů:

od 11.00 do 11.30 hod. výdej obědů pro cizí strávníky / důchodce

od 11.40 do 14.00 hod. výdej obědů pro zaměstnance školy a žáky

Přihlášky a odhlášky obědů:

je možno provádět v pracovních dnech od 7.00 hod. do 14.00 hod. osobně, na tel. 733 677 261 + sms zpráva, e-mailem jidelna@zsfrlazne.cz nebo na stránkách www.strava.cz.